full screen background image
  Kaiu Põhikool  

Tunnustame Kaiu Põhikooli õpilasi ja õpetajaid,

kes on meie kooli esindanud erinevatel olümpiaadidel, mälumängudel ja viktoriinidel



2017/2018. õa olümpiaadide tulemused:


° 9. mai Rapla maakonna 4.-6. klassi eesti keele olümpiaad

4. klassi arvestuses jäi Mailis Raidma jagama 17.-18. kohta ja Kevin Uibu saavutas 26. koha;

5. klassi arvestuses saavutas Ragnar Juurik 14. koha;

6. klassi arvestuses sai Romet Metssalu 7. koha ja Sten Kärp 27.-28. koha.


° Võistlusmängus "Netikirjariin" saavutas meie 5.-6. klasside võistkond (Romet Metssalu, Sten Kärp, Ragnasr Juurik, Laur Liira)

selle õppeaasta arvestuses I koha


° 27. märtsi maakondlik vene keele olümpiaad

7. klassi arvestuses Rasmus Väli 12. koht

8. klassi arvestuses Angeliina Pung ja Kairiin Põlluste 4. koht
 

° 16. märtsi maakondlik 6. klasside inglise keele olümpiaad

Ingrid Kallaste 5.-6. koht

Romet Metssalu 12. koht

Hendrik Lõhmus 26. koht

° 9. märtsi maakondlik 4.-6. klasside matemaatikaolümpiaad

4. klass Kevin Uibu II koht

5. klass Lisete Berednikov ja Ragnar Juurik 11.-13. koht

6. klass Romet Metssalu ja Sten Kärp 13.-15. koht

Juhendaja õpetaja Marika Hõbemäe ja Anne Pokrovski


°  14. veebruari Netikirjariini neljandas voorus saavutas 5.-6. klassi võistkond (Ragnar Juurik, Laur Liira, Romet Metssalu,

Sten Kärp) I koha ja 7.-8. klassi võistkond (Brigitte Panker, Rasmus Väli, Helina-Eliise Raudsepp, Angeliina Pung) 6. koha.

Juhendajad õpetaja Anneli Ots ja Maria Laatspera


° 10. veebruari maakondlik ajaloo-olümpiaad

6. klass Ingrid Kallaste 19. koht

             Romet Metssalu 20. koht

             Kait Rosenberg 22. koht

7. klass Juliie-Liisa Sillaste 12. koht

             Carita Tanel 13. koht

Juhendaja õpetaja Kätlin Erm


° 7. veebruari maakondlik matemaatikaolümpiaad

8. klass Angeliina Pung 14.-16. koht

Juhendaja õpetaja Anne Pokrovski


° 3. veebruari bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

6. klass Kait Rosenberg III koht

7. klass Brigitte Panker II koht

             Juliie-Liisa Sillaste 6. koht

8. klass Helina-Eliise Raudsepp I koht

             Angeliina Pung 7. koht

9. klass Lisanna-Grett Rajasalu 10. koht

Juhendaja õpetaja Miralda Sildvee

                

° 27. jaanuari Eesti koolinoorte 65. keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

8. klass Angeliina Pung 13. koht

             Kairiin Põlluste 17. koht

9. klass Grete Väljaots 10. koht

Juhendaja õpetaja Anne Pokrovski

 

°27. jaanuari Rapla maakonna kunstiolümpiaad

9. klass Garolyne Melissa Korbelainen 11. koht

Juhendaja õpetaja Kaia Saaremets


°  26. jaanuari Rapla maakonna emakeeleolümpiaad

7. klass Brigitte Panker 26.-27. koht

             Carita Tanel 29. koht

             Asse Vilumets 31. koht

8. klass Kairiin Põlluste 18. koht

             Angeliina Pung 20. koht

             Helina-Eliise Raudsepp 22.-23. koht

             Ilona Saar 28. koht

Juhendaja õpetaja Maria Laatspera


° 25. jaanuari inglise keele arvutiviktoriinis saavutasid 9. klassi õpilased Karl Martin Ots ja Rasmus Kivinukk II koha.

Juhendaja õpetaja Päivi Aljamaa


° 17. jaanuari Netikirjariini kolmandas voorus saavutas nii 5.-6. klassi (Ragnar Juurik, Laur Liira, Romet Metssalu,

Sten Kärp) kui ka 7.-8. klassi (Brigitte Panker, Rasmus Väli, Helina-Eliise Raudsepp, Angeliina Pung) võistkond I koha.

Juhendajad õpetaja Anneli Ots ja Maria Laatspera


° 6. detsembril toimus Netikirjariini teine voor, kus meie kooli 5.-6. klassi võistkond (Ragnar Juurik, Laur Liira, Romet Metssalu,

Sten Kärp) saavutas I koha.

7.-8. klassi võistkond (Brigitte Panker, Rasmus Väli, Helina-Eliise Raudsepp, Angeliina Pung)  jäi jagama 8.-9. kohta. 

Juhendajateks õpetaja Anneli Ots ja Maria Laatspera.


° 21. novembril toimus Raplamaa 4. klasside mälumäng.

Kaiu kooli võistkonda kuulusid järgmised õpilased: Mailis Raidma, Kevin Uibu, Airon Pärn.

Tulemus: II koht.

Juhendaja õpetaja Marika Hõbemäe.


° 8. novembri maakonna Netikirjariini esimeses voorus jagas Kaiu kooli võistkond 5.-6. klasside arvestuses I-II kohta.

Võistkonda kuulusid Laur Liira ja Ragnar Juurik 5. klassist ja Romet Metssalu ja Sten Kärp 6. klassist.

Juhendaja õpetaja Anneli Ots.

7.-8. klasside arvestuses kuulus Kaiu kooli võistkonda Brigitte Panker, Rasmus Väli, Helina-Eliise Raudsepp ja Angeliina Pung. 

Saavutati 11. koht.

Juhendaja õpetaja Maria Laatspera.


° 18. oktoobril osales kaks meie kooli õpilast ettelugemiskonkursi „Kõik on kõige targemad” maakondlik voorus, mille

tulemusena saavutas 4. klassi õpilane Mailis Raidma IV koha.

Tublilt esines ka sama klassi õpilane Kevin Uibu.

Juhendaja õpetaja Marika Hõbemäe.


° 17. oktoobril toimus I kooliastme maakondlik mälumäng.

Meie kooli võistkond koosseisus Karola Tomei, Keito Väljaots ja Gregor Väljaots jagas 13.-15. kohta.

Juhendajateks õpetajad Anneli Ots, Kairi Udam ja Tiina Heinleht.









2016/2017. ÕPPEAASTA OLÜMPIAADIDE TULEMUSED:


Eesti Lastekirjanduse Keskuse kirjandusmäng 3.-4.klassidele

võistkondlik 2.-4.koht

3. klass Mailis Raidma

Karoliina-Emiilie Rosenberg

Airon Pajula

Juhendaja õpetaja Marika Hõbemäe


Maakonna 5. klasside Drama Day´l tublid kooli esindajad

Romet Raba, Sten Kärp, Joonas Aun

Eri tunnustus väga ilusa häälduse eest - Ingrid Kallaste ja Cristopher Ruusa

Juhendaja õpetaja Päivi Aljamaa


Maakonna emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

5. klass Romet Raba 15. koht

6. klass Brigitte Panker 23.-24.koht

Juhendajad õpetaja Anneli Ots ja Maria Laatspera


Maakondlik 7. klasside vene keele olümpiaad

Ilona Saar 17.koht

Helina-Eliise Raudsepp 19.koht

Juhendaja õpetaja Lily Kononova



Maakonna 6.klasside inglise keele olümpiaad

Henry Vahi   7.koht

Rasmus Väli  14.koht

Asse Vilumets 23.koht

Juhendaja õpetaja Grisdi Hõbemäe


Maakonna 4.klasside emakeeleolümpiaad

Siim-Robin Viisut 24.koht

Juhendaja õpetaja Kairi Udam


Maakonna Netikirjariin võistkondlik 4.koht

5.kl Sten Kärp ja Romet Raba

6.kl Brigitte Panker ja Rasmus Väli


Maakonna 4. klassi matemaatika olümpiaad

Ragnar Juurik 27.-28.koht

Juhendaja õpetaja Kairi Udam


 Maakonna I kooliastme õpioskuste olümpiaad

1. klass Germo Maasel 35.koht

2. klass Indrek Orav 19.koht

3. klass Mailis Raidma 14.koht

Juhendajad õpetajad Anneli Ots, Tiina Heinleht ja Marika Hõbemäe


·       Maakonna 6. klasside inglise keele olümpiaad

Rasmus Väli 14.koht

Asse Vilumets 23.koht

Juhendaja õpetaja Päivi Aljamaa

 

·      Maakonna 4. klasside emakeeleolümpiaad

Siim-Robin Viisut 24. koht

Juhendaja õpetaja Kairi Udam

 

·       Maakondlik I kooliastme mälumäng

1. kl Germo Maasel

2. kl Stenar Luttvärk

3. kl Mailis Raidma     võistkondlik 7.-8. koht

Juhendajad õpetajad Anneli Ots, Tiina Heinleht, Marika Hõbemäe

 

·      Maakonna arvutiviktoriin inglise keeles

9. kl Catherine Randlaht ja Kristjan Kimberg  7. Koht

Juhendaja õpetaja Päivi Aljamaa

 

·      Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

9. kl Laura Vilumets  9. Koht

Juhendaja õpetaja Grisdi Hõbemäe

 


2015/2016. õppeaasta

* Maakonna keemiaolümpiaadi  3. - 4. koht

   9. klass Karl Kallaste

Juhendaja õpetaja Anne Pokrovski

* Keskkonnaameti viktoriini võistkondlik III koht

   7. klass Lisanna-Grett Rajasalu

                 Grete Väljaots

                 Karl Martin Ots

                 Rasmus Kivinukk

Juhendaja õpetaja Miralda Sildvee

* Bioloogiaolümpiaadi 6. klasside arvestuses III koht

   6. klass Helina-Eliise Raudsepp

Juhendaja õpetaja Miralda Sildvee

* Emakeeleolümpiaadi 4. koht

  8. klass Laura Vilumets

Juhendaja õpetaja Grisdi Hõbemäe

* Geograafiaolümpiaadi 4. koht

   9. klass Karl Kallaste

Juhendaja õpetaja Miralda Sildvee

* Matemaatikaolümpiaadi 6. koht

  9. klass Karl Kallaste

Juhendaja õpetaja Anne Pokrovski

* Bioloogiaolümpiaadi 6. klasside arvestuses 6. koht

  Angeliina Pung

Juhendaja õpetaja Miralda Sildvee

* Bioloogiaolümpiaadi 9.klasside arvestuses 7. koht

   Karl Kallaste

Juhendaja õpetaja Miralda Sildvee

* 4. klasside mälumängu võistkondlik 7. koht

   Kait Rosenberg ja Romet Raba

Juhendaja õpetaja Anneli Ots

* Biloogiaolümpiaadi 6.-7.klasside arvestuses 8.koht

   6.klass Helina-Eliise Raudsepp

JA 7.klasside arvestuses 8.-9.koht

  7.klass Lisanna-Grett Rajasalu

Juhendaja õpetaja Miralda Sildvee

* I kooliastme mälumängu I etapil võistkondlik 15. koht

    1.kl Gregor Väljaots, 2.kl Mailis Raidma ja 3.kl Lisete Berednikov

JA I kooliastme mälumängu II võistkondlik 25. koht

   1.kl Gregor Väljaots, 2.kl Mailis Raidma ja 3.kl Siim-Robin Viisut

Juhendaja õpetajad Tiina Heinleht, Marika Hõbemäe ja Kairi Udam

* Ajaloo-olümpiaadi 18. koht

   6.klass Kairiin Põlluste

Juhendaja õpetaja Kätlin Erm

* Inglise keele arvutiviktoriini 8.-9.klasside arvestuses 12.-13. koht

   9.klass Karl Kallaste ja Kert-Innar Robam

Juhendaja õpetaja Päivi Aljamaa

* Geograafiaolümpiaadi 12. koht

  9.klass Egon-Norbert Ormus

Juhendaja õpetaja Miralda Sildvee

* Bioloogiaolümpiaadi

   8.-9.klasside arvestuses 12.koht Karl Kallaste 9.klass

   6.-7.klasside arvestuses 12.-13.koht  Lisanna-Grett Rajasalu 7.klass

                                               17.koht Angeliina Pung 6.klass

Juhendaja õpetaja Miralda Sildvee.