full screen background image
  Kaiu Põhikool  

2017/2018. õppeaasta sportlikud saavutused:

20.11.2017
Rapla maakonna korvpalli MV Rapla Sadolini spordihoones.
Võistkond saavutas 4. koha (võistkondi 4).
Osalesid: Pärtel Rajasalu, Fredy Vahi, Ragnar Juurik, Laur Liira, Romek Laurimäe, Cristian Sarjas.

8.11.2017
4.-5. klasside rahvastepallivõistlus Raplas.
Võistkond saavutas 4. koha.
Osalesid: Karoliine-Emilie Rosenberg, Brändon Pärn, Lisete Berednikov, Keidi Hunt, Grettel Kaljuste, Pärtel Rajasalu, Romek Laurimäe, Fredy Vahi.

21.09.2017
Maastikuteatejooksu võistlus  Märjamaal.
Võistkond saavutas 60 m pendel- ja maastikuteatejooksus 2. koha.
Osalesid: Romek Laurimäe, Laur Liira, Anette Viiron, Kait Rosenberg, Susanna Lusti, Eliise Kalda, Brigitte Panker, Rauno Smirnov,
Kairiin Põlluste, Ilona Saar, Jarek Viirlaid, Rasmus Kivinukk, Melissa Korbelainen.

13.09.2017
Koolinoorte jooksude MV Kohilas.
Tulemused:
Ingrid Saar saavutas 60m 1. koha, 600m 1. koha ja 200m 2. koha
Anette Viiron saavutas 200m 2. koha ja 60m 4. koha
Laura Kallaste saavutas 600m 5. koha
Airon Pajula saavutas 60m 6. koha
Gregor Väljaots 600m 6. koha.



































































Sporditulemused 2016/1017. õppeaastal

SPORDIPÄEVA TULEMUSED

1.-4.kl 60m.docx
1.-4.kl kaugushüpe.docx
1.-4.pall.docx
Jooksud 5.-9.kl.docx
Viskealad ja kaugushüpe 5.-9.klass.docx
Ümber koolimaja jooks 1.-4.docx

13.-14. septembril Kohilas

Kairiin Põlluste saavutas 3.koha toimunud Rapla maakonna mitmevõistlustel.
Brigitte Panker osales samuti Kohilas toimunud 6-võistlusel ja saavutas 9.koha.

Rapla maakonna koolinoorte jooksuvõistlustel osalesid:
Airon Pajula - 60m jooksu 1.koht ja 200m jooksu 4.koht
Kirke Vilumets - 60m jooksu 2.koht
Anette Viiron - 60m jooksu 2.koht ja 200m jooksu 7.koht
Germo Kaljuste - 60m jooksu 5. koht, 200m 7.koht ja 1000m 9.koht


Terviseraja jooks

Tulemused

22. septembril osales Kaiu PK võistkond Märjamaal maastiku teatejooksude meistrivõistlustel.

Osaleti nii pendel- kui ka maastikuteatejooksus. Kokkuvõttes tuli Kaiu suurte põhikoolide arvestuses kolmandale kohale. Võistkonda kuulusid: Kait Rosenberg, Brigitte Panker, Carita Tanel, Suzanne Korbelainen, Asse Vilumets, Henry Vahi, Susanna Lusti, Kairiin Põlluste, Melissa Korbelainen, Ivo saar, Rauno Smirnov, Renet Ormus, Catherine Randlaht ja Jarek Viirlaid Kaiu pk 4.-6.klasside võistkond tuli maastikuteatejooksus kolmandale kohale. Võistkonnas olid: Kait Rosenberg, Brigitte Panker, Carita Tanel, Susanna Lusti, Asse Vilumets, Henry Vahi. 7.-9.klassi võistkond võitis aga maastikuteatejooksus esikoha. Võistkonnas jooksid: Kairiin Põlluste, Melissa Korbelainen, Ivo saar, Rauno Smirnov, Renet Ormus ja Catherine Randlaht 28. septembril osales Kaiu pk 6.-9.klassi poiste võistkond Rapla maakonna jalgpalli meistrivõistlustel, mis toimus Kaerepere kunstmuru staadionil.

 Võistlustelt tuldi tagasi tubli teise kohaga. Võistkonnas mängisid: Romet Raba, Henry Vahi, Rauno Smirnov, Jarek Viirlaid, Ivo Saar, Rasmus Kivinukk, Keiro Laur, Renet Ormus, Sven Rännel ja Ergo Hein




8.novembril Raplas Sadolini spordihoones toimunud 4.-5.klasside rahvastepalli võistlustel saavutas Kaiu pk võistkond tubli 2.koha. Võistkonnas mängisid: 4. klass- Laur Liira, Keidi Hunt, Lisete Berednikov 5.klass- Kait Rosenberg, Susanna Lusti, Romet Raba, Joonas Aun ja Ingrid Kallaste

16.novembril toimus Raplas Sadolini Spordihoones Rapla maakonna 3x3 korvpallisarja turniir. Kaiu PK 5.klassi võistkond saavutas 3.koha. Võistkonnas mängisid: Kait Rosenberg, Romet Raba, Joonas Aun ja Sten Kärp

Sporditulemused 2015-1016

SPORDIPÄEVA TULEMUSED

1.-3. klass.pdf
1.-4. klass 30m jooks.pdf
A klassi poisid 1998-1999.pdf
B klassi poisid ja tudrukud 2000-2001.pdf
C klassi poisid ja tudrukud 2002-2003.pdf
D klassi poisid ja tudrukud 2004-2005.pdf
Spordipaeva Tulemused Avaleht.pdf
TEATEJOOKSU TULEMUSED.pdf

MAASTIKUMÄNG 2015

maastikumang 1 koht.pdf
maastikumang 2 koht.pdf
maastikumang 3 koht.pdf

VÕISTLUSTE TULEMUSED

11.11.2015
3*3 korvpallisari.

Kaiu Põhikooli 6.- 7. klassi poeglaste võistkond saavutas teise koha.
Toimus Raplas Sadolini sporidhoones.
Võistkonda kuulusid: Kevin Karivere, Keiro Laur, Jarek Viirlaid, Rasmus Kivinukk.

Kaiu Põhikooli 4. - 5. klassi poeglaste võistkond saavutas teise koha.
Toimumis koht sama.
Võistkonda kuulusid: Henry Vahi, Kait Rosenberg, Romet Raba, Asse Vilumets.



26.11.2015
Kaiu Põhikooli võistkond, kes saavutas 5. - 7. klasside korvpalli võistlustel teise koha.
Toimus Raplas Sadolini spordihoones.
Võistkonda kuulusid: Asse Vilumets, Rauno Smirnov, Keiro Laur, Kevin Karivere, Jarek Viirlaid, Ivo Saar.


15.01.2016
Saalijalgpalli võistlused Raplas Sadolini spordihoones.
Võistkond saavutas 5. koha ( võistkondi 6. )
Osalesid: Henry Vahi, Jarek Viirlaid, Sven Rännel, Egon Ormus, Egert Kikas, Kert - Innar Robam.



18.01.2016
Sisekergejõustiku võistlused 4. - 9. klass.
Protokoll tulemustest on üleval siin : http://www.raplamsl.ee/?page=87&date=2016-01-18&cal=0
Osalesid: Kait Rosenberg, Brigitte Panker, Asse Vilumets, Rauno Smirnov, Kairiin Põlluste, Catherine Randlaht, Egon Ormus, Elke - Eliise Robam, Avely Buht.



20.01.2016
Sisekergejõustiku võistlused, Kohila TV 10 - OS.
Kaiu põhikooli võistlejate tulemusi saab vaadata siit:
http://www.raplamsl.ee/?page=87&date=2016-01-20&cal=0
Võistlustel osalesid: Susanna Lusti, Brigitte Panker, Kairiin Põlluste.


27.01.2016 Rapla Sadolini spordihoones:
Kaiu Põhikooli 6. - 9. klassi õpilaste korvpallis 7-8. koht (võistkondi 8)
Võistkonda kuulusid: Rauno Smirnov, Keiro Laur, Kevin Karivere, Egon Ormus, Sven Rännel, Kert-Innar Robam, Egert Kikas ja Ergo Hein.


28.01.2016 Rapla Sadolini spordihoones:
Kaiu Põhikooli 4. - 5. klassi õpilaste saalijalgpallis 4. koht (võistkondi 6)
Osalesid: Laur Liira, Fredy Vahi, Sten Kärp, Kait Rosenberg, Aalex Raadiku ja Rasmus Väli.


12.02.2016 Rapla Sadolini spordihoones:
Kaiu Põhikooli 3. - 5. klassi õpilaste jalgpalli osavusfestivalil VÄRAV
3. klass, 4 koht, osalesid õpilased: Fredy Vahi, Ragnar Juurik, Bert Joosep Panker, Laur Liira, Grettel Kaljuste, Keidi Hunt
5. klass, 5 koht, osalesid õpilased: Asse Vilumets, Kauri Põlluste, Aalex Raadiku, Henry Vahi, Brigitte Panker, Carita Tanel


16.02.2016
Kaiu Põhikooli võistkond, kes saavutas  1. - 3. klassi rahvastepalli EV esikoha.
Toimus Raplas Sadolini spordihoones.
Võistkonda kuulusid: Ragnar Juurik, Romek Laurimäe, Laur Liira, Grettel Kaljuste, Keidi Hunt, Lisete Berednikov.


01.04.2016
Kaiu Põhikooli poisid osalesid  Eesti Kooliliiga Võrkpalli finaalturniiril Viljandis, kus saavutasid kaheksanda koha.
Võiskonda kuulusid: Egon Ormus, Rait Smirnov, Rauno Smirnov, Kevin Karivere, Egert Kikas, Ivo Saar, Jarek Viirlaid

09.03.2016
Kohila spordihoones toimusid sisekergejõustiku võistlused.
Kaiu Põhikoolist osalesid 4. - 9.klassi õpilased.

Osalejad ja tulemused:
Kait Rosenberg    Kuulitõuge         6.koht
                                 60m jooks         9.koht
                                 Paigalt kaugus  11. koht

Brigitte Panker      Kuulitõuge        10.koht
                                 60m jooks        15.koht
                                Paigalt kaugus  12.koht
                                60mtj                11.koht

Rauno Smirnov     60m jooks         6.koht
                                 60mtj                2.koht
                                 Kaugushüpe      2.koht
                                 Kuulitõuge         5.koht

Grete Väljaots       Kaugushüpe      12.koht
                                 Kõrgushüpe        3.koht

Ivo Saar                  60m jooks           7.koht
                                 Kaugushüpe        8.koht
                                 Kõrgushüpe         7.koht

Catherine Randlaht   60m jooks            3.koht
                                      Kaugushüpe         2.koht

Sven Rännel          Kaugushüpe        7.koht
                                 Kõrgushüpe         4.koht

Egon Ormus          60m jooks           5.koht
                                 Kaugushüpe        4.koht
                                 Kuulitõuge           2.koht



30.03.2016
Valtu spordimajas toimusid Rapla MK meistrivõistlused ujumises.
Kaiu Põhikoolist osalesid 1. - 8.klassi õpilased.

Osalejad ja tulemused:

Siim Rännel            25m vabalt  3.koht
                                  25m selili    2.koht

Airon Pajula            25m vabalt  1.koht
                                  25m selili    1.koht

Grettel Kaljuste      25m vabalt  13.koht

Anette Viiron           25m vabalt  14.koht

Kait Rosenberg     25m vabalt  12.koht
                                 25m selili     12.koht

Cristopher Ruusa 25m vabalt  11.koht
                                  25m selili     11.koht

Rasmus Kivinukk 50m vabalt   1.koht
                                 50m selili     2.koht

Sven Rännel          50m vabalt   1.koht
                                 50m selili     2.koht



06.04.2016
Kaiu Põhikooli 3. klassi õpilased Sadolini spordihoones saalijalgpalli võistlustel saavutasid III koha.
Osalesid: Keidi Hunt, Grettel Kaljuste, Fredy Vahi, Laur Liira, Ragnar Juurik, Pärtel Rajasalu ja Romek Laurimäe


14.04.2016

Laskmise MV Kaiu lasketiirus.

Kaiu Põhikooli õpilaste tulemused:

Elke - Eliise Robam  2.koht
Diana Kuulpak          7.koht
Carita Tanel             12.koht
Avely Buht               13.koht
Ingrid Kallaste          14.koht

Rasmus Väli            7.koht
Rait Smirnov            9.koht
Henry Vahi              11.koht
Ragnar Juurik          14.koht
Keven Raidma         15.koht

Koolide arvestuses osales 9 kooli ja Kaiu Põhikoollil tubli 4. koht.



26.05 Kohilas. Eesti Noorte Mikrofestival võrkpallis U-10 vanusegrupile

Tüdrukud: Irene Saar
                   Grettel Kaljuste
                   Keidi Hunt
                   Lisete Berednikov
                   Anette Viiron
                                                       Tulemus: 16 koht (30 võistkonda)
Poisid:      Fredy Vahi
                  Pärtel Rajasalu
                  Laur Liira
                  Kaspar Viiron
                  Ragnar Juurik
                                                      Tulemus: 6 koht (15 võistkonda)
Treener Agur Asperk


14.04.2016

Lasmise MV Kaiu lasketiirus.

Poisid:

Rasmus Väli     - 7.koht
Rait Smirnov     - 9.koht
Henry Vahi        - 11.koht
Ragnar Juurik    - 14.koht
Keven Raidma   - 15.koht

Tüdrukud:

Elke - Eliise Robam      - 2.koht
Carita Tanel                 - 12.koht
Avely Buht                  - 13.koht
Ingrid Kallaste             - 14.koht