full screen background image
  Kaiu Põhikool  

TUNNIPLAAN

1.       KLASS

Tund

Algus

Lõpp

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1

8:25

9:10

klassitund

klassitund

klassitund

klassitund

klassitund

2

9:20

10:05

klassitund

muusika

klassitund

kunst

muusika

3

10:15

11:00

kunst

klassitund

klassitund

klassitund

keh.k

4

11:10

11:55

klassitund

keh.k

keh.k

klassitund

klassitund

5

12:10

12:55

Korvpall

 

 

KLJ

Rahvat

6

13:10

13:55

 

 

 

 

Korvpall

7

14:05

14:50

 

 

 

 

 

8

15:00

15:45

 

 

 

 

 

 

2.       KLASS

Tund

Algus

Lõpp

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1

8:25

9:10

klassitund

klassitund

inglise k

klassitund

klassitund

2

9:20

10:05

kunst

keh.k

klassitund

keh.k

klassitund

3

10:15

11:00

klassitund

klassitund

klassitund

kunst

klassitund

4

11:10

11:55

klassitund

muusika

klassitund

klassitund

muusika

5

12:10

12:55

Korvpall

klassitund

keh.k

klassitund

Rahvat

6

13:10

13:55

 

 

 

KLJ

Korvpall

7

14:05

14:50

 

 

 

 

 

8

15:00

15:45

 

 

 

 

 

 

3.       KLASS

Tund

Algus

Lõpp

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1

8:25

9:10

kunst

klassitund

klassitund

klassitund

muusika

2

9:20

10:05

inglise k

loodus

klassitund

loodus

keh.k

3

10:15

11:00

klassitund

muusika

tööõpetus

keh.k

klassitund

4

11:10

11:55

klassitund

inglise k

klassitund

kunst

klassitund

5

12:10

12:55

Korvpall

keh.k

inglise k

klassitund

tööõpetus

6

13:10

13:55

Rahvat

liiklustund

KLJ

klassitund

Korvpall

7

14:05

14:50

 

 

 

 

 

8

15:00

15:45

 

 

 

 

 

 

4.       KLASS

Tund

Algus

Lõpp

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1

8:25

9:10

käsitöö / tehno

keh.k

klassitund

klassitund

klassitund

2

9:20

10:05

käsitöö / tehno

inglise k

klassitund

klassitund

klassitund

3

10:15

11:00

inglise k

klassitund

keh.k

inglise k

klassitund /

4

11:10

11:55

kunst

klassitund

inglise k

klassitund

keh.k

5

12:10

12:55

Korvpall

klassitund

inform

klassitund

muusika

6

13:10

13:55

Rahvat

muusika

 

KLJ

Korvpall

7

14:05

14:50

 

 

 

 

 

8

15:00

15:45

 

 

 

 

 

 

5.       KLASS

Tund

Algus

Lõpp

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1

8:25

9:10

inglise k

ajalugu

matem

loodus

vene k

2

9:20

10:05

eesti k

eesti k

keh.k

eesti k

inglise k

3

10:15

11:00

käsitöö / tehno

keh.k

eesti k

matem

muusika

4

11:10

11:55

käsitöö / tehno

matem

inim.õp

keh.k

matem

5

12:10

12:55

matem

loodus

kunst

inglise k

eesti k

6

13:10

13:55

eesti k

inglise k

KLJ

ajalugu

 

7

14:05

14:50

 

 

 

 

 

8

15:00

15:45

 

 

 

 

 

 

6.       KLASS

Tund

Algus

Lõpp

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1

8:25

9:10

eesti k

matem

kunst

inglise k

eesti k

2

9:20

10:05

ajalugu

ühiskond

inglise k

ajalugu

eesti k

3

10:15

11:00

matem

loodus

vene k

loodus

matem

4

11:10

11:55

inglise k

eesti k

matem

eesti k

loodus

5

12:10

12:55

käsitöö / tehno

vene k

eesti k

matem

vene k

6

13:10

13:55

käsitöö / tehno

keh.k / inform

inim.õp

keh.k / keh.k

muusika

7

14:05

14:50

 

inform / keh.k

KLJ

 

 

8

15:00

15:45

 

 

 

 

 

 

7.       KLASS

Tund

Algus

Lõpp

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1

8:25

9:10

matem

geograaf

kirjandus

ajalugu

matem

2

9:20

10:05

loodus

matem

kunst

matem

loodus

3

10:15

11:00

ajalugu

eesti k

matem

eesti k

vene k

4

11:10

11:55

kirjandus

vene k

vene k

inglise k

inglise k

5

12:10

12:55

inglise k

muusika

inim.õp

bioloogia

geograaf

6

13:10

13:55

bioloogia

keh.k / -

KLJ

keh.k / keh.k

 

7

14:05

14:50

käsitöö / tehno

- / keh.k

 

 

 

8

15:00

15:45

käsitöö / tehno

 

 

 

 

 

8.       KLASS

Tund

Algus

Lõpp

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1

8:25

9:10

geograaf

eesti k

matem

eesti k

inglise k

2

9:20

10:05

matem

geograaf

vene k

inglise k

vene k

3

10:15

11:00

eesti k

vene k

inim.õp

matem

bioloogia

4

11:10

11:55

bioloogia

matem

kunst

ajalugu

füüsika

5

12:10

12:55

keemia

inglise k

keemia

keh.k / keh.k

KLJ

6

13:10

13:55

ajalugu

füüsika

eesti k

inform

 

7

14:05

14:50

käsitöö / tehno

muusika

keh.k / keh.k

 

 

8

15:00

15:45

käsitöö / tehno

 

 

 

 

 

9.       KLASS

Tund

Algus

Lõpp

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

1

8:25

9:10

ajalugu

muusika

vene k

matem

geograaf

2

9:20

10:05

eesti k

eesti k

matem

eesti k

matem

3

10:15

11:00

bioloogia

inglise k

eesti k

ajalugu

inglise k

4

11:10

11:55

matem

geograaf

eesti k

bioloogia

vene k

5

12:10

12:55

ühiskond

matem

ühiskond

keh.k / keh.k

füüsika

6

13:10

13:55

inglise k

vene k

keemia

joonest

KLJ

7

14:05

14:50

keemia

füüsika

keh.k / keh.k

 

 

8

15:00

15:45