Bussiliinid
Peatuse nr | Hommikune ring liin 1 | Kellaaeg | |
1 | Pähklisalu | 7:20 | |
2 | Vahastu | 7:30 | |
3 | Pekermann | 7:35 | |
4 | Rahula | 7:47 | |
5 | Vana-Kaiu | 7:50 | |
6 | Lihu | 7:55 | |
7 | Karjamõisa | 8:10 | |
8 | Karitsa | 8:12 | |
9 | Kaiu kool | 8:20 | |
Hommikune ring liin 2 | |||
1 | Tamsi (Lille, Vikerkaare, Tõnu, Korvimardi) | 7:20 | |
2 | Küüni | 7:50 | |
3 | Siuge | 7:53 | |
4 | Urke | 7:55 | |
5 | Kuimetsa pood, bussipeatuse parkla | 8:00 | |
6 | Lagevainu | 8:05 | |
7 | Saueaugu | 8:08 | |
8 | Toomja | 8:10 | |
9 | Kaiu kool | 8:15 | |
Peatuse nr | Õhtuse ring liin 1 | E, T | K, N, R |
1 | Kaiu kool | 17:00 | 16:00 |
2 | Karitsa | 17:08 | 16:08 |
3 | Karjamõisa | 17:10 | 16:15 |
4 | Vana-Kaiu | 17:18 | 16:18 |
5 | Lihu | 17:23 | 16:23 |
6 | Rahula | 17:28 | 16:28 |
7 | Pekermann | 17:35 | 16:35 |
8 | Vahastu | 17:40 | 16:40 |
9 | Pähklisalu | 17:50 | 16:50 |
Õhtuse ring liin 2 | |||
1 | Kaiu kool | 17:00 | 16:00 |
2 | Toomja | 17:05 | 16:05 |
3 | Saueaugu | 17:07 | 16:07 |
4 | Lagevainu | 17:10 | 16:10 |
5 | Kuimetsa pood, bussipeatuse parkla | 17:15 | 16:15 |
6 | Urke | 17:20 | 16:20 |
7 | Siuge | 17:22 | 16:22 |
8 | Küüni | 17:25 | 16:25 |
9 | Tamsi (Lille, Vikerkaare, Tõnu, Korvimardi) | 17:35 | 16:35 |
Sõiduliini 1
hommikuse ringi algusaeg 7:30, lõpp 8:15
õhtuse ringi algusaeg E, T 17:00, lõpp 17:45 K, N, R 16:00, lõpp 16:55
Sõiduliini 2
hommikuse ringi algusaeg 7:40, lõpp 8:15
õhtuse ringi algusaeg E, T 17:00, lõpp 17:35 K, N, R 16:00, lõpp 16:35