full screen background image
  Kaiu Põhikool  

Huvialaringid Kaiu Põhikoolis 2017.- 2018. õ.- a.


Huvialaring

Nädalapäev Aeg

Õpetaja

Klassid

Koht

Korvpall

E kl. 12.10 – 12.55

 

Jüri Pritšin

1.-2. klass

3.-4. klass

saal

Rahvatants

E kl. 13.10- 13.55

Anne Pokrovski

3.- 4. klass

saal

Jalgpall

E kl. 14.00- 15.00

Siim-Sten Palm

1.- 4. klass

saal

Robootika- ja tehnoloogiaring

 

E kl. 15.30 – 17.00

Eedo Lubi

Marko Orav

 

1.-7. klass

robootikaklass (huvikeskus)

Võrkpall

T kl. 13.00-14.00

    kl. 14.00-15.00

    kl. 16.00-19.00

Agur Asperk

1.-4. klass

5.-6. klass

7.-9. klass

jõusaal, saal

 

väljasõit Orusse

Kergejõustik

T kl. 15.00-16.00

Oliver Paiba

5.-9. klass

saal

Lastekoor

Muusikaring (estraadilaul)

Muusikaring

(keelpillid)

T kl. 15.00-15.45

T kokkuleppel

 

T kl. 15.45-16.45

Argo Niinemets

5.-9. klass

 

 

 

muusikaklass

 

Tehnikaring

T kl. 17.30- 19.30

Juhan Laansoo

 

Kuimetsa

Kabering

T kl. 14.00- 16.30

Aivo Sildvee

 

Kaiu kultuurimajas

Enesekaitse

K kl. 17.00- 18.00

Helen St.Cave

 

saal

Võrkpall

K kl. 16.00

    kl. 18.00

Agur Asperk

5.-6. klass

7.-9. klass

Kuimetsa spordihoone

Draamaring

K kl. 14.00- 14.50

Maria Laatspera

4.-6. klass

kultuurimaja

Kergejõustiku trenn

K kl. 15.00-16.00

Oliver Paiba

1.-4. klass

staadion, saal, jõusaal

Jalgpall

K kl. 18.30- 20.00

Siim-Sten Palm

1.- 4. klass

Juuru kool

Kunstiring

N kl. 14.05- 15.45

Kaia Saaremets

1.-9. klass

kunstiklass

Fotoring

N kl. 17.00

Kalev Kiviste

7.-9. klass

KAIU EKO

Kokandusring

N kl. 14.05- 14.50

Tiina Heinleht, Marjana Piirsalu

 

kokandusklass

Turvalisusering


N kl. 14.05- 14.50

 

Kristel Põhjala

3.- 5. klass

4. klassi ruum

Robootika- ja tehnoloogiaring

N kl. 16.00- 17.00

Marko Orav

1.-7.klass

Robootikaklass

(huvikeskus)

Tehnikaring

N kl. 17.30- 19.30

Juhan Laansoo

 

Kuimetsa

Võrkpall

R kl. 13.00

    kl. 14.00

Agur Asperk

5.-9. klass

saal

Rahvatants

R kl. 12.10- 12.55

Anne Pokrovski

1.-2. klass

saal

Korvpall

R kl.13.10- 13.55

Jüri Pritšin

1.- 4. klass

saal

Võrkpall

R kl. 14.05- 14.50

    kl. 15.00- 16.00

Agur Asperk

5.-6. klass

7.-9. klass

saal

Muusikaring

(keelpillid)

Muusikaring

(estraadilaul)

R kl. 13.55- 14.55

 

R kokkuleppel

Argo Niinemets

 

muusikaklass

Muusikaring

(löökpillid)

 

 

R kl. 14.00-15.00

Elmo Hunt

 

huvikeskus