full screen background image
  Kaiu Põhikool  

Huvialaringid Kaiu Põhikoolis 2018. - 2019. õ.- a.



 

 

Huvialaring

 

Nädalapäev/

kellaaeg

 

 

Õpetaja/

juhendaja

 

Klassid (osavõtjad)

 

Koht (ruum, maja)

Minikorvpall

E kl. 12.10 –13.10

Jüri Pritšin

1.-  4. klass

saal

Rahvatants

E kl. 13.10 –13.55

Anne Pokrovski

3. - 4. klass

saal

Robootika- ja tehnoloogiaring

E kl. 14.05- 17.00

Marko Orav

Eedo Lubi

alates 3-ndast klassist

 

Fotoring

E alates kl. 17.00

Kalev Kiviste

 

Kaiu EKO

Ujumisring

T kl. 12.30 – 13.15

 

2. klass

Valtu ujula

Male - kabering

T kl. 14.00 – 16.30

Aivo Sildvee

1.- 9. klass

Kaiu kultuurikeskus

Mudilaskoor

T kl. 14.05 – 14.50

Gina Siiak

4. klass

Inglise keele klass

Muusikaring (keelpillid)

T (õpetajaga kokkuleppel)

Argo Niinemets

 

muusikaklass

Lastekoor

T kl. 15.00 – 15.45

Argo Niinemets

4.- 9. klass

muusikaklass

Kergejõustik

(matkaring)

T alates kl. 14.00

Oliver Paiba

 

saal, staadion, jõusaal (huvikeskus)

Kunstiring (noortele)

T kl. 18.30 – 21.00

Kaia Saaremets

 

huvikeskus

Kunstiring

K kl. 14.05 – 17.00

Kaia Saaremets

Alates 1. klassist

Kunsti- (muusika) klass

Võrkpall

K kl. 13.10 – 14.00

Agur Asperk

1.- 4. klass

saal

Võrkpall

K kl. 14.05 – 15.00

Agur Asperk

5.- 9. klass

saal

Robootika- ja tehnoloogiaring

K kl. 14.05 – 17.00

Marko Orav

Eedo Lubi

alates 3- ndast klassist

huvikeskus

Ujumisring

N kl.12.30 – 13.15

 

2. klass

V

Mudilaskoor

N kl. 13.10 – 13.55

Gina Siiak

1.klass

Inglise keele klass

Mudilaskoor

N kl. 14.05 – 14.50

Gina Siiak

3. klass

Inglise keele klass

Võrkpall

N kl. 14.05 – 15.00

Agur Asperk

1.- 4. klass

saal

Võrkpall

N kl. 15.00 – 16.00

Agur Asperk

5. -9. klass

saal

Võrkpall

N kl. 16.30 – 18.00

Agur Asperk

edasijõudnud

Kuimetsa spordihoone

Kokandusring

N kl. 14.05 – 16.00

Tiina Heinleht

6. -9. klass

kokandusklass

Rahvatants

R kl. 12.10 – 12.55

Anne Pokrovski

1.- 2. klass

saal

Minikorvpall

R kl. 13.00– 14.00

Jüri Pritšin

1.- 4. klass

saal

Muusikaring (löökpillid)

R alates kl. 13.20

Elmo Hunt

alates 1. klassist

huvikeskus

Estraadilaul

R (õpetajaga kokkuleppel)

Argo Niinemets

 

muusikaklass

Lastekoor

R kl. 14.05 – 14.50

Argo Niinemets

4. – 9. klass

muusikaklass