full screen background image
  Kaiu Põhikool  
.

Muudetud 2020-08-24 09:22:54

Tegevuste plaan 2020/2021

Kuupäev Üritus Vastutajad
  

August

2020-08-10Käsmu motivatsiooni maalilaager (10.- 12. august)
2020-08-28projekt Rannarahva Arengu Fond, 5.- 6. kl. õppekäik Naissaarele, väljasõit Kaiust kl. 8.30, Kuimetsast kl. 8.45 bussijaamast
  

September

2020-09-01kooliaasta algus - aktus saalis kl. 9.00 (õpilased kooli hommikuse bussiringiga), bussid koju kl. 11.30
2020-09-02pildistamine (Pildikompanii) alates kl. 9.00
2020-09-04projekt KIK MTÜ Emajõe Lodjaselts "Kuidas elad, Emajõgi?" kl. 11.00- 13.00 (6. -8. kl.), väljasõit kooli eest kl. 8.30
2020-09-08kogunemine saalis kl. 10.05
2020-09-11spordipäev (1.-4. kl. pärast 2-st tundi; 5.-9. kl. pärast 4-ndat tundi)
2020-09-15osalemine maailmakoristuspäeval 2020 (5. kl.) kl. 14.05
2020-09-15osalemine koolinoorte jooksude MV (algklassid)
2020-09-17osalemine maailmakoristuspäeval 2020 (6. kl.)
2020-09-17osalemine maailmakoristuspäeval 2020 (7. kl.)
2020-09-22rahvusvaheline spordinädal 2020 (23.- 30. sept.) osavõtt erinevate tegevustega.
2020-09-226.- 9. klasside aktiivsed vahetunnid pärast 3-ndat tundi
2020-09-225. klass Vaoperes
2020-09-231.-5. klasside aktiivsed vahetunnid
2020-09-25maastikumäng (spordinädala raames) alates kl. 11.30
2020-09-28terviseraja jooks algusega kl. 13.10 (1.- 4. kl.); kl. 14.05 (5.- 9. kl.), hommikul kooli tulles sportlik riietus/jalats
2020-09-29osalemine Rapla maakonna koolinoorte maastikuteatejooksul Raplas, väljasõit kl. 11.00
2020-09-30projekt KIK, õppekäik (1.-4. kl.) Eesti Loodusmuuseum, Tallinn, väljasõit kell 8.30
2020-09-30kergejõustiku MV Kohilas (5.- 9. kl.), väljasõit kl. 9.00
  

Oktoober

2020-10-02rahvusvahelise muusikapäeva tähistamine, kontsert kl. 9.20 saalis
2020-10-07õpetajate päev, aktus algusega kl. 9.20
2020-10-086. klass Ilka keraamikatoas Sambliku talus (keraamika õpituba), kl. 14.30 - 16.30
2020-10-13karikavõistlused võrkpallis Väätsal U-14 (P), väljasõit kl. 9.15 kooli eest
2020-10-15projekt "Peatu, vaata, veendu" 6. klass; liiklusviktoriin 5.-6. klass
2020-10-16aktus algusega kl. 13.00 saalis
2020-10-27projekt KIK, Vidinaprogramm Vapramäe maastikukaitsealal kl. 11.30 - 13.30, väljasõit kl. 8.30 kooli eest
2020-10-27II kooliastme interaktiivne mälumäng arvutiklassis kl.9.00
2020-10-287. klass KEAT Rapla Päästeameti territooriumil kl. 9.15, väljasõit kl. 8.40
  

November

2020-11-035. klass keraamikatunnis Sambliku talus, väljasõit kl. 14.00
2020-11-116. klass Ilka keraamikatoas Sambliku talus (keraamika õpituba), kl. 13.30 - 15.30
2020-11-134. klass Ilka keraamikatoas, väljasõit kl. 12.10 kooli eest
2020-11-187. klassi keraamikatunnid Ilka keraamikatoas, algusega kl. 15.30, väljasõit kl. 15.00
2020-11-204. klass Ilka keraamikatoas algusega kl. 12.30
2020-11-24Rapla maakonna interaktiivne mälumäng 4. klass, kl. 13.00 - 14.00 arvutiklassis
2020-11-27 kooli sünnipäeva nädal (23.- 27. nov.)
  

Detsember

2020-12-03kohtumine noorsoopolitseiniku K. Põhjalaga (6. klass), kl. 14.05
2020-12-04multfilmi tegemine (õpituba), 3. klass, algusega kl. 13.00
2020-12-07projekt "Peakokad kooli" 2020, peakokk Eero-Olavi Kippa, algusega kl. 11.10 (6. klass)
2020-12-091. -2. klass Atla - Eeru Kõrtsis "Jõulud rehetares", väljasõit kl. 12.10
  

Jaanuar

2021-01-125. klass "Piparkoogi kuningriigis" Atla mõisas, väljasõit kl. 14.00
2021-01-26osalemine emakeeleolümpiaadil (7.- 9.kl.) Moodle`i keskkonnas
2021-01-27osalemine matemaatikaolümpiaadil (7.- 9. kl.)
2021-01-28osalemine inglise keele arvutiviktoriinil (9. kl.), kell 11.10- 12.40
2021-01-30bioloogiaolümpiaad (6.- 9. kl.) arvutiklassis alates kl. 9.00
  

Veebruar

2021-02-05osalemine ühiskonnaõpetuse olümpiaadil Harno Moodle`i keskkonnas (6. kl.)
2021-02-09osalemine geograafiaolümpiaadil (7.-8. kl.) kella 8.30- 12.30, arvutiklassis
2021-02-10avatud on sõbrapäeva postkast (T-N)
2021-02-12sõbrapäev
2021-02-15koolisisene ajaloo-olümpiaad 15.-18. veebruar (5.-9. kl.)
2021-02-16kooli meistrivõistlused laskmises Kaiu lasketiirus (16.- 17. veebr.), 5.- 9. klass; õpetajad (loovtöö raames)
2021-02-17vastlapäev kella 10.15- 11.55 (algklassid)
2021-02-19Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamine kell 9.40 saalis; e-aktus 1. jalaväebrigaadi ülem kolonel Vahur Karus "Kes kaitseb Eesti riiki?" kl. 10.00- 10.20, projekti "Tagasi kooli" raames. Tunnustamine. Selga pidulik riietus! Bussid koju kell 14.15.
  

Märts

2021-03-31projekt "Tagasi kooli" raames e-muuseumitund Lennusadamas "Kuidas uurida merepõhjast leitud asju?" (5. kl.) algusega kl. 11.00
  

Aprill

2021-04-04osavõtt Metsaviktoriin 2021 (3., 5.-6. kl.)
2021-04-06projekt "Tagasi kooli!" raames e-tund Eesti Vabariigi President Kersti Kaljulaidiga algusega kl. 13.00, 7. kl. õpilased
2021-04-13osalemine maakondlikul interaktiivsel mälumängul (1.-3. kl.)
2021-04-15projekt "Tagasi kooli!" raames e-õppekäik "Kuidas töötab Tallink?" algusega kl. 13.00 (6. klass)
  

Mai

2021-05-04I kooliastme õpioskuste olümpiaad (interaktiivne)
2021-05-11Raplamaa kirjandusviktoriin 3.-4. kl. Rapla Keskraamatukogu (interaktiivne)
2021-05-14E-õppekäik projekti "Tagasi kooli!" raames "Kuidas töötab Sõbralt Sõbrale?" algusega kl. 13.00 (7. klass)
2021-05-15üle-eestiline kirjandusmäng 3.-4. klassidele kl. 12.00 - 15.00 (interaktiivne)
2021-05-185. klass fotonäitusel Juuru Ed. Vilde nim. koolis
2021-05-21projekt "KIK" õppekäik Puhta Vee Teemaparki kl. 10.00 (8.-9. kl.), väljasõit kl. 8.30 kooli eest
2021-05-23osalemine (draamaring) Raplamaa kooliteatrite päeval, algusega kl. 10.00 Hageris
2021-05-25Tutipidu kl. 13.10 saal
2021-05-256. klass e-test (eesti keel) algusega 10.15
2021-05-289. klass eksam eesti keel kl. 10.00
2021-05-28matk (Paluküla-Loosalu) 5. -8. klass, väljasõit kl. 9.30
2021-05-28algklassid matkal Mustlepa tallu, algusega 9.30
  

Juuni

2021-06-01spordipäev 1.-4. kl. algusega kl. 9.20; 5. -9. kl. algusega kl. 12.10
2021-06-039. klass eksam matemaatika kl. 10.00
2021-06-034. klass Karitsas
2021-06-032.- 3. klassi jalgrattamatk
2021-06-035.klassi õppekäik Tallinna
2021-06-04projekt "KIK" õppekäik Puhta Vee Teemaparki kl. 10.00 (5.-7. kl.), väljasõit kl. 8.30 kooli eest
2021-06-05mudilaskoori õpilased (3.-4. klass) Nõmme Seikluspargis algusega kl. 11.00, väljasõit kl. 9.30 kooli eest
2021-06-07loovtööde kaitsmine kl. 13.10 saal
2021-06-07Vigurvänt alates kella 9.20
2021-06-07külas Politsei (3. klass) kl. 9.20
2021-06-08loovtööde kaitsmine kl. 13.10 saal
2021-06-083. klassi klassiõhtu, mängudepäev
2021-06-08mängudepäev 2. klass
2021-06-099. klass valikeksam inglise keel / ühiskonnaõpetus kl. 10.00
2021-06-09Mahtra Talurahvamuuseum (1. -4. kl.), väljasõit kl. 9.40, tagasi kl. 13.15 paiku
2021-06-09kino ühiskülastus (5. -8. kl.) Rapla kinno "Kruudid - uus ajastu" kl. 10.00, väljasõit kl. 9.30
2021-06-09lastevanemate üldkoosolek kl. 18.00
2021-06-10Päästeameti õppepäev (2. -4. klass), staadion, kl. 10.00- 11.30
2021-06-101. klassi klassihommik
2021-06-10toimuvad 1.-5. tunnid, bussid koju kl. 13.00
2021-06-11õppaasta viimane aktus (1.- 9. kl., tunnustamine), alates kl. 8.45, bussid koju kl. 12.00
2021-06-129. klassi lõpuaktus kl. 13.00 piiratud kujul (kuni 4 inimest lõpetaja kohta)
2021-06-14alustab MALEV (töölaager)
2021-06-21õppekäik KIHNU 5. -6. klass
  

Juuli

2021-07-26Käsmu motivatsiooni laager (26.- 28. juuli)