full screen background image
  Kaiu Põhikool  

Tegevuste plaan 2019/2020

Kuupäev Üritus Vastutajad
  

September

2019-09-02kooliaasta alguse aktus kl. 9.00 saalis, bussid koju kl. 10.45
2019-09-03pildistamine (Pildikompanii) alates kl. 9.00
2019-09-07võrkpallivõistlus Kohilas
2019-09-18osalemine Rapla maakonna koolinoorte jooksuvõistlustel (1. -5. kl.) Kohilas, väljasõit kl. 9.00 kooli eest
2019-09-21osalemine maailmakoristuspäeval Eestis (19. sept. 5. klass)
2019-09-23osalemine spordinädalal 2019 (23.- 30. sept.)
2019-09-24SPORDIPÄEV (1.-4. kl. pärast 2-st tundi; 5.-9. kl. pärast 5-ndat tundi)
2019-09-25jalgpallivõistlused (6.- 9. kl.) Kaereperes väljasõit kl. 8.30
2019-09-27matk Loosalu raba ja järv väljasõit kl. 8.40 (1.- 4. klass), tagasi kl. 13.30; väljasõit kl. 13.30 (5.- 9. klass), tagasi kl. 19.00 paiku
2019-09-276. klass Rapla kinno kl. 18.00
  

Oktoober

2019-10-01rahvusvaheline muusikapäev, kontsert kl. 9.20 saalis
2019-10-01Rapla maakonna maastikuteatejooksud Raplas, väljasõit kl. 11.00
2019-10-03trikikorvpallur Roman Fedorenko kl. 12.10 saalis
2019-10-04õpetajate päev kl. 8.25 saalis
2019-10-05projekt "Aitan lapsi!" Vene Teater etendus "Pipi Pikksukk" + ekskursioon, väljasõit kl.10.30 (6.-7. kl.) kultuurimaja eest
2019-10-084. klasside ettelugemise võistlus Rapla keskraamatukogus kl. 15.00, väljasõit kl. 14.15
2019-10-09projekt KIK õppekäik (1.-4. kl.) Aegviidu RMK, väljasõit kl. 8.20 kooli eest
2019-10-155. klass GoBowl kl. 15.00 Rapla
2019-10-16lastevanemate üldkoosolek kl. 18.00
2019-10-17projekt "Minu Lugu" külalislektor Kaido Ojaperv Radisson Blu Sky Hotell kl. 11.10 (8.kl.) ajaloo klassis
2019-10-17projekt "Tagasi kooli" raames külalisõpetaja Iiris Saluri kl. 11.10 (9. kl.) matemaatika klassis
2019-10-17osavõtt "Pudruprogramm" 5.-6. kl.
2019-10-18projekt "Aitan lapsi!", "Lapsed teatrisse" Vene Teater etendus "Ruslan ja Ludmilla" + ekskursioon, väljasõit kl. 16.00 kultuurimaja eest
2019-10-18SL JÕUD KV võrkpall U-16 (poisid) Põltsamaa, väljasõit kl. 8.00
2019-10-29I kooliastme mälumäng Rapla Vesiroosi koolis, väljasõit kl. 12.15
2019-10-30võrkpall U-16 (tüdrukud)
2019-10-30osalemine Rapla valla õpilasesinduste ümarlaual kl. 16.00 - 19.30, väljasõit kl. 15.20 kooli eest, Rapla kultuurikeskus
  

November

2019-11-01Eesti Jalgpalli Liidu näidistund kl. 9.20 (1.- 4. kl.)
2019-11-04stiilinädal (04.- 08. nov.) plakat infoga stendil
2019-11-06rahvastepalli võistlused kl. 12.00 Raplas Sadolini Spordihoones, väljasõit kl. 11.00 (4. -5. kl.)
2019-11-07isadepäev kell 16.00
2019-11-11projekt "Tagasi kooli" raames külalisõpetaja Evelin Raadik, kell 11.10 (2., 5. kl.)
2019-11-12Korvpall 3*3 (7. kl. poisid) Raplas
2019-11-14klassiõhtu Spot of Tallinn (5.- 6. kl.) väljasõit kl. 12.10 kooli eest
2019-11-18osalemine lauatennise võistlustel Valtus
2019-11-19rahvastepalli võistlused Raplas (1.-3. kl.)
2019-11-22Punase Risti ja Kaiu Noortetoaga koostöö raames "Esmaabi koolitus" (5.-9. kl.) bioloogia klassis
2019-11-25osalemine noorte heaolu ideetoas Põhja-Tallinna Noortekeskuses kl. 12.00- 16.30 (7. kl.)
2019-11-25korvpalli võistlused (5.-7. kl. poisid), Rapla, Sadolini Spordihoone, väljasõit kl. 9.10
2019-11-26tähistame kooli sünnipäeva algusega kl. 12.20 saalis
2019-11-264. klasside mälumäng Rapla Kesklinna Koolis kl. 13.00, väljasõit kl. 12.30
2019-11-27võrkpall U-14, U-16 võistlused (poisid) Rakvere
2019-11-27kergejõustiku võistlused Kohilas
2019-11-28osalemine Rapla maakonna koolinoorte kabe meistrivõistlustel kl. 10.00 Alus, väljasõit kl. 9.15
2019-11-29külaline David Herman teema "Tänupühade traditsioonid" koolis kl. 11.45 - 12.30 saalis (5. -9. kl.)
2019-11-30 Robotex, väljasõit kl. 9.30
  

Detsember

2019-12-02jõuluaja algus kl. 10.05 saalis, esinevad Kaiu muusikakooli õpilased
2019-12-02külas Noarootsi Gümnaasium kl. 10.15 (8.- 9. kl.)
2019-12-04võrkpalli võistlused 6.- 9. kl. (P+T)
2019-12-04kergejõustiku võistlused Kohilas
2019-12-06Spelling Bee (7. kl.) Rapla Kesklinna Kool, väljasõit kl. 11.30 kooli eest
2019-12-063. klasside muinasjutupäev Hagudis
2019-12-07Tallinna NUKUteater kl.12.00 "Vapruse värinad" (1.-4. kl.), väljasõit kl. 10.10 Kuimetsa bussijaamast, kl. 10.30 kooli eest
2019-12-11Pärnu Terviseparadiis kl. 15.00, väljasõit kl. 13.30 kooli eest
2019-12-11koolisisesed kabevõistlused (1.- 4. kl.) kl. 14.00 - 15.45 bioloogia klassis
2019-12-129. klassi vanemate koosolek kl 18.00 eesti keele klassis
2019-12-12algklasside jõululuuletuste esitamise konkurss kl. 8.25 kooli saalis
2019-12-13Huskypargi kelgukoerte jõulumaa kl. 14.00 (5.- 6. klass), väljasõit kl. 13.10
2019-12-13mudilaskoor esinemas Kaiu hooldekodus kl. 10.15
2019-12-16Lottemaa (1.- 4. kl.) väljasõit kl. 8.00 kooli eest
2019-12-17jõululaat algusega kl. 9.00 kooli saalis
2019-12-18projekt "Tagasi kooli" raames e-tund kl. 11.00 "Kuidas on seotud nutitelefonid ja küberjulgolek?" Tanel Sepp, 8. klass
2019-12-19jõulupidu algusega kl. 18.00 kooli saalis
2019-12-192. klassi klassiõhtu kl. 14.00- 17.30
2019-12-201.- 4. ainetund (1. -8. kl.), kell 11.55 ühine lõunasöök ja bussid kl. 12.15 koju
2019-12-209. klassi õpilased lasteaias lastega mängimas kl. 8.25- 11.45
  

Jaanuar

2020-01-04Vene teateri külastus - etendus kl. 12.00 "Imede öö ehk mänguasjad ärkavad ellu" 5.-6. kl. väljasõit kl. 10.15 Kuimetsast, kl. 10.30 Kaiu kooli eest
2020-01-10koolisisesed jalgpallivõistlused Kuimetsa Spordihoones (kl. 09.45 väljasõit 1.-4. kl.; kl. 12.00 väljasõit 5.- 9. kl.)
2020-01-15võrkpall Valgas U-16 (T)
2020-01-17Raplamaa Koolinoorte MV saalijalgpall Raplas, väljasõit kl. 9.10
2020-01-24emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor, Rapla Kesklinna Kool, kl. 10.00- 12.00, väljasõit kl. 9.20
2020-01-24Raplamaa Koolinoorte MV laskmises Kuimetsas väljasõit kl. 12.45
2020-01-25osalemine maakonna 8. klasside keemiaolümpiaadil Rapla Kesklinna Koolis kl. 9.00, väljasõit kl. 8.30
2020-01-29arvutialane viktoriin inglise keelt kõnelevate maade kohta (9. kl.), Märjamaa Gümnaasium kl. 12.25, väljasõit kl. 11.30
2020-01-29Raplamaa Koolinoorte MV saalijalgpall (4.- 5. kl. T+P) Raplas Sadolini Spordihoones, väljasõit kl. 9.15
2020-01-30Töötukassa karjäärinõustamine (8.- 9. kl.) alates kl. 10.15
2020-01-30maakonna NUPUTA võistlus 5.-6. kl. Rapla Vesiroosi Koolis; 7. kl. Rapla Kesklinna Koolis, väljasõit kl. 12.15
  

Veebruar

2020-02-01osalemine bioloogiaolümpiaadi piirkonna voorus Rapla Kesklinna Koolis alates kl. 10.00
2020-02-05osalemine matemaatika olümpiaadil
2020-02-05KEAT laagri koolitus Päästeamet kl. 14.05 - 14.45 (6. kl.)
2020-02-074. klasside folgipäev Vana - Vigalas kl. 10.00
2020-02-08osalemine kunstiolümpiaadil Rapla Kesklinna Koolis kl. 9.00
2020-02-08osalemine ajaloo-olümpiaadil Rapla Gümnaasiumis kl. 10.00
2020-02-10osalemine Raplamaa Koolinoorte MV korvpallis (6.-9. kl.) Sadolini Spordihoones, väljasõit kl. 8.15
2020-02-11osalemine Miniliiga võrkpalli võistlustel (4.- 6. kl.) Kohilas, väljasõit kl. 9.00
2020-02-11osalemine geograafiaolümpiaadil Rapla Vesiroosi Koolis,väljasõit kl. 9.15
2020-02-14staarijäljendamise konkurss Playback kl. 18.00 saalis, bussid koju orienteeruvalt kl. 19.30
2020-02-14osalemine Rapla maakonna koolinoorte kabe meistrivõistlustel kl. 10.00 Alus, väljasõit kl. 9.00
2020-02-15animatsioon "Sipsik" kl. 12.40 Coca-Cola Plaza, Super Skypark kl. 15.00 (5. -6. kl.), väljasõit kl. 11.00 Kuimetsast ning kl. 11.15 Kaiu kultuurikeskuse eest
2020-02-17meie koolis avatud VABAMU näitus "Balti kett 30"
2020-02-17algab klassides (5.-9. kl.) koolisisene ajaloo-olümpiaad
2020-02-17algklasside viktoriin (individuaalne) EV 102 raames nädala jooksul
2020-02-18mälumäng (5.- 9. kl.) EV 102, kl. 14.05
2020-02-19KEAT laagri raames esmaabi koolitus (6. kl.) kl. 14.04- 15.45
2020-02-20Töötukassa karjäärinõustamine (8.- 9. kl.) alates kl. 10.15
2020-02-21 Eesti Vabariik 102 pidulik aktus kl.11.00 (ühine lõuna kl. 12.00; kl.12.15 bussid koju)
2020-02-22projekt "Aitan lapsi!" NUKUteater etendus "Momo" kl. 12.00, väljasõit kl. 10.15 Kuimetsast ja kl. 10.30 Kaiust
  

Märts

2020-03-04Risenkampffide programm, osalemine NUKUmuuseumi maketi töötoas kl. 10.30, draamaringi õpilased
2020-03-04animatsioon "Sipsik" (1. -2. kl.)
2020-03-06osalemine matemaatika olümpiaadil (4.-6. kl.) Rapla Vesiroosi Koolis kl. 11.00
2020-03-10inglise keele 6. klasside olümpiaad Rapla Kesklinna Koolis kl. 12.00, väljasõit kl. 11.15
2020-03-26teatripäev Kaiu koolis
2020-03-26Goltsman Ballett "Alice imedemaal" kl. 11.00 Rapla Kultuurikeskuses (1.- 4. kl.)
  

Aprill

2020-04-09multimeedia näitus "Kondas 120" + Mulgi savikoda (8.- 9. kl.), väljasõit kl. 9.30
2020-04-215. klasside Drama Day
  

Mai

2020-05-08emadepäeva kontsert
2020-05-21projekt "Minu riik" 9. klass
  

Juuni

2020-06-01KEAT laager 6. klass (01.- 02. juuni)
2020-06-04projekt Rannarahva Arengu Fond, õppekäik Naissaarele (5.-6. kl.)
2020-06-13lõpuaktus