full screen background image
  Kaiu Põhikool

ÕPPETÖÖ ALATES 18.05

Kool on valdavalt distantsõppes. Osalises kontaktõppes osalevad õpetajate poolt väga kaalutletud valikuga esitatud õpilased, kel on vaja õpituge ja õpilased, kelle osalemine 3. õppekolmandiku õppetöös on olnud põhjuseta puudulik ( vajab järelaitamist saamaks õpilane tagasi õppimislainele lõpetamaks õppeperioodi positiivsemalt ).
Olukorras on tegemist osalise õppetööga (mitte tavaõppega),  kus kehtivad eritingimused ja reeglid. Tegutseme nädalapõhiselt ning anname operatiivselt teada vajadustest ja võimalustest.

Õppetöö maht õpilasele päevas maksimaalselt 3 akadeemilist tundi.
Kooli tulevad õpilased saavad toitlustatud, koolilõuna.
Koolibussiringid käiku ei lähe. Kaugematest küladest organiseerib transpordi vajadusel kool.
Õppekäike selle õppeaasta lõpuni ei toimu.
Õpetajatele ja õpilastele on  garanteeritud kaitsetarbed ( mask, kinnas ). Ettevaatus ja ennetamine eelkõige.