full screen background image
  Kaiu Põhikool  

 

Huvialaringid 2021/2022. õa:


RAPLA HUVIREGISTER


Huvialaring

Nädalapäev/

kellaaeg

 

Juhendaja

Klassid

Toimumiskoht

Rahvatants

E kl. 9.20

Anne Pokrovski

1.-2. klass

saal

Minikorvpall

E kl 12.10

Jüri Pritšin

1.-4. klass

saal

Kunstiring

E kl 12.10

Kaia Saaremets

3. klass

kunstiklass

Rahvatants

E kl. 13.10

Anne Pokrovski

3.-4. klass

saal 

Mudilaskoor

T kl. 13.10

Gina Siiak

1.-2. klassi poisid

rahvamaja

Mudilaskoor

T kl 14.05

Gina Siiak

4.-5. klassi poisid

inglise keele klass

Kabe- ja malering

14.05

Aivo Sildvee

1.-9. klass

rahvamaja

Kitarr

T (kokkuleppel õpetajaga)

Argo Niinemets

 

muusikaklass

Spordiring

T kl. 15.00

Piibe Pärn

4.-9. klass

saal (staadion)

Tehnikaring

T alates kl. 17.00

Juhan Laansoo

 

Kuimetsa

Käsitöö- ja kunstiring noortele

T kl. 18.30

Kaia Saaremets

 

huvikeskus

Kunstiring

K kl. 13.10

Kaia Saaremets

1.-2.  klass

kunstiklass

Draamaring

K kl. 14.05

Maria Laatspera

4.-6. klass

rahvamaja

Spordiring

K kl. 14.05

Piibe Pärn

1.- 3. klass

saal (staadion)

Mudilaskoor

N kl. 13.10

Gina Siiak

1. klassi tüdrukud

inglise keele klass

Mudilaskoor

N kl. 14.05

Gina Siiak

2.- 5. klassi tüdrukud

inglise keele klass

Kokandusring

N kl 14.05

Tiina Heinleht

5.-9. klass

kokandusklass

Võrkpall

N kl. 13.10

Agur Asperk

1.-5. klass

saal

Lastekoor

N kl 14.05

Argo Niinemets

5.-8. klass

muusikaklass

Kitarr

N (kokkuleppel õpetajaga)

Argo Niinemets

 

muusikaklass

Võrkpall

N 14.05

Agur Asperk

6.-9. klass

saal

Korvpalliring (üldrühm)

N kl 17.00

Jüri Pritšin

 

üldrühm

saal

Tehnikaring

N kl 17.00

Juhan Laansoo

 

Kuimetsa

Minikorvpall

R kl. 13.10

Jüri Pritšin

1.- 5. klass

saal

Korvpalliring

R kl. 14.05

Jüri Pritšin

6.- 9. klass

saal

Programmeerimine

R kl. 14.05

Elmo Hunt

5.-9. klass

arvutiklass

Kunstiring

R 14.05

Kaia Saaremets

4.-9. klass

kunstiklass

Võrkpall

R kl 17.00

Agur Asperk

6.-9. klass

Kuimetsa

 



Muudetud 2021-09-28 10:17:38