full screen background image
  Kaiu Kool  
.

Muudetud 2020-08-24 09:22:54

Tegevuste plaan 2021/2022

Kuupäev Üritus Vastutajad
  

September

2021-09-011. september - kl. 9.00 I aktus 1. ja 9. klass (teistel kl.juh.tund); kl. 9.45 II aktus 2.- 8. klass saalis
2021-09-02pildistamine (Pildikompanii) alates kl. 9.00
2021-09-105. klassi matk-klassiõhtu Karitsa järve ääres kl 13.10
2021-09-144. klassi matemaatika tasemetöö kl 9.00
2021-09-147. klassi matemaatika tasemetöö kl 12.00
2021-09-155. ja 6. klass osalevad maailmakoristuspäeval kl 15.00
2021-09-166. klass Raplas bowlingut mängimas kl 16.00-19.00
2021-09-177. klass osaleb maailmakoristuspäeval kl 13.10
2021-09-17Kodutütarde kohtumine I-IV klassiga saalis kl 11.00
2021-09-21Algklasside sügise tervitamine kl 8.25
2021-09-22Jalgpallivõistlus 6.-9. klassile Valtus, tüdrukute väljasõit kl 8.45 ja poiste väljasõit kl 11.30 kooli eest
2021-09-226. klassi ekskursioon Paide Ajakeskusesse, väljasõit kl 10.30
2021-09-23Heategevuslik teatejooks Raplas 4.-5. ja 8.-9. klassile, väljasõit kl 13.15
2021-09-243.-4. klassi õppereis Läänemaale Silma Õpikotta, väljasõit reedel kl 15.30 ja tagasi laupäeval kl 9.00
2021-09-25Kaiu V kohvikutepäev, koolis avatud kohvik kl 12.00-15.00
2021-09-28Rapla maakonna koolinoorte maastikuteatejooks 1.-9. klassile, väljasõit kl 11.00
2021-09-284. klassi eesti keele tasemetöö kl 8.25
2021-09-29Spordinädala raames kooli koostööpäev kõikidele klassidele, sportlikud tegevused sees ja väljas, kl 12.10-13.55
2022-09-02Pildistamine (Pildikompanii) alates kl. 9.00
  

Oktoober

2021-10-01Kooli spordipäev I-IV klass alates kl 10.15 ja V-IX klass alates kl 12.10
2021-10-017. klassi eesti keele tasemetöö kl 8.25
2021-10-04Ilon Wiklandi juubelile pühendatud teematunnid Kaiu raamatukogus, 1. ja 3. klass kl 10.15 ja 2. ja 5. klass kl 11.10
2021-10-047. klassi loodusainete tasemetöö kl 8.25
2021-10-05õpetajate päev: aktus kl 8.25, tunde annavad üheksandikud, kl 11.20 lõunasöök, bussid koju kl 11.35
2021-10-074. klassi loodusõpetuse tasemetöö kl 9.20
2021-10-076. klassi õpioskuste talgud alates 11.10
2021-10-087. klassi inglise keele tasemetöö kl 9.20 kirjalik osa ja kl 12.10 suuline osa
2021-10-086. klassi õppekäik Paide Ajakeskusesse ja Türi Elamusparki, väljasõit kl 10.30 ja tagasi kl 16.00
2021-10-12lastevanemate üldkoosolek kl 18.00
2021-10-19I kooliastme mälumäng kl 13.00
2021-10-20Algklasside ettelugemispäev
2021-10-22Moedemonstratsioon! Klassid eksponeerivad enda loodud mardi- ja kadripäevakostüüme kl 10.15 saalis, bussid koju kl 12.00
2021-10-226., 7. ja 8. klassi õppekäik Tallinnasse, väljasõit kl 12.30
  

November

2021-11-06Projekt "Aitan lapsi" teatrietendus "Tilda ja tolmuingel" Vanemuise teatris ja Tagurpidi Maja külastamine, väljasõit Coopi eest kl 9.30
2021-11-10Internetipõhine võistlusmäng "Netikirjariin" 5.-8. klassidele kl 13-16
2021-11-26Kooli sünnipäev
2021-11-30I-III klasside rahvastepallivõistlus Raplas, väljasõit kl 11.15
  

Detsember

2021-12-02VI-IX klasside võrkpalli Kooliliiga Raplamaa turniir Kohilas, väljasõit kl 9.00
2021-12-027. klassi klassiõhtu algusega kl. 19.00 (ööbimisega koolis)
2021-12-08Internetipõhine võistlusmäng "Netikirjariin" 5.-8. klassidele kl 13-16
2021-12-08Laserlõikuri ja graveerija õpitubaElmo Hunt
2021-12-091. ja 5. klass külastavad Paluküla Mäe talu jõulumaad kl 14
2021-12-106. ja 7. klass Atla mõisa Piparkoogi Kuningriigis kl 13-15, väljasõit kl 12.45
2021-12-10Rapla maakonna koolinoorte MV kabes kl 10.00, väljasõit kl 9.10 kooli eest
2021-12-14Raplamaa 4.-5.klassi rahvastepallivõistlus Sadolini Spordihoones, väljasõit k 11.15
2021-12-14Bioloogia õpikoda Juuru Koolis kl 10.45, väljasõit kl 10.20
2021-12-15I-IV ja VI klass sõidavad teatrietendust "Jääpüük" vaatama kl 14, väljasõit kl 12, IV ja VI klass lähevad pärast teatrit Harju mäele uisutama
2021-12-15U-14 poiste võrkpallivõistlus Rakveres, väljasõit kl 8.00
2021-12-18Projekt "Aitan lapsi" teatrietendus "Alice" Tallinna Vene Teatris kl 18.00, väljasõit kl 16.30 Kaiu Coopi kaupluse eest
2021-12-22Jõulupidu kl 10.00, kl 11.30 lõuna ja kl 12.00 bussid koju
  

Jaanuar

2022-01-12Internetipõhine võistlusmäng "Netikirjariin" 5.-8. klassidele kl 13-16
2022-01-13Projekti "Aitan lapsi" raames 2. ja 3. klassi teatrikülastus Nukuteatrisse etendusele "Tagurpidi" ja programm Raeapteegis, väljasõit kooli juurest kl 9.20
2022-01-14Rapla maakonna koolinoorte 6.-9. klassi saalijalgpalli võistlused Rapla Sadolini spordihoones, väljasõit kl 11.00
2022-01-18Bioloogia õpikoda Juuru Koolis kl 10.45, väljasõit kl 10.20
2022-01-218. ja 9. klassi külaskäik Eesti Noorsooteatrisse etendusele "Miks me varastasime auto?" kl 19, väljasõit kl 17.15 Coopi eest
2022-01-278. ja 9. klassi osalemine Eesti Rahvusraamatukogu haridusprogrammis Tallinnas, väljasõit kooli eest kl 8.30
2022-01-28Inglise keele olümpiaad
2022-01-29Keemiaolümpiaad
  

Veebruar

2022-02-017.-9. klassi emakeeleolümpiaad
2022-02-02Matemaatikaolümpiaad
2022-02-09Internetipõhine võistlusmäng "Netikirjariin" 5.-8. klassidele kl 13-16
2022-02-146. klassi sõbrapäeva klassiõhtu kl 16-19
2022-02-15Geograafiaolümpiaad 7.-9. klassile
2022-02-165. klassi klassiõhtu kl 16-20
2022-02-186. klass sõidab Eesti Noorsooteatrisse etendust "Vapruse värinad" vaatama, väljasõit 9.15
2022-02-21Bioloogiaolümpiaadi koolivoor 7.-9. klassile
2022-02-22Bioloogia õpikoda Juuru Koolis kl 10.45, väljasõit kl 10.20
2022-02-22Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulik aktus kl 11.00
  

Märts

2022-03-09Internetipõhine võistlusmäng "Netikirjariin" 5.-8. klassidele kl 13-16
2022-03-11Matemaatikaolümpiaad 4. ja 5. klassile kl 9.20
2022-03-17Inglise keele olümpiaad 6. klassile
2022-03-17Matemaatikat populariseeriv võistlusmäng KÄNGURU 1.-9. klassile kl 9.30 Kaiu rahvamajas
2022-03-22Võrkpallivõistlused, väljasõit kl 8.30
2022-03-23Draamaring osaleb Eesti Noorsooteatri Riesenkampffi haridusprogrammis kl 8.30-15.30
2022-03-237.-9. klassi Vene teatri külastus kl 17.00-21.30
2022-03-231.-4. klassi KIKi õppereis Pernova Loodusmajja kl 8.30-15.00
2022-03-29I kooliastme mälumäng
2022-03-29Bioloogia õpikoda Juuru Koolis kl 10.45, väljasõit kl 10.20
2022-03-31Matemaatikavõistlus NUPUTA Rapla Kesklinna Koolis
  

Aprill

2022-04-01Sulgpallivõistlused Raplas, väljasõit kl 9.30
2022-04-04Korvpallivõistlused 6.-9. klassile, väljasõit kl 8.30
2022-04-051. klassi klassiõhtu kl 14-17
2022-04-07Paarisvõrkpalli võistlus B-klassile Kohilas, väljasõit kl 8.45
2022-04-078. ja 9. klass Vana-Vigala TTK-s, väljasõit kl 8.30 kooli eest
2022-04-087. klass külastab Nurri kohvikut ja Super Skypark Teaduslaborit, väljasõit kl. 11.55 kooli eest
2022-04-08Rapla valla Laulukarussell Rapla Kultuurikeskuses kl 11.00, väljasõit kl 10.00 kooli eest
2022-04-11Rapla maakonna koolinoorte kabe võistkondlikud võistlused kl 10.00, väljasõit kl 8.50 rahvamaja eest
2022-04-19I koooliastme õpioskuste olümpiaad
2022-04-19U-14 tüdrukute võrkpallivõistlus Valgas
2022-04-205. klassi klassiõhtu huvikoolis kl 16.00-21.00
2022-04-20"Netikirjariini" lõppvoor Rapla Kultuurikeskuses kl 14.00, väljasõit huvikooli tagant kl 13.30.
2022-04-21Bioloogia õpikoda Juuru Koolis kl 10.45, väljasõit kl 10.20
2022-04-22PISA TEST 2022 tehnoloogia klassis 10:00Elmo Hunt
  

Mai

2022-05-02Poistekoori lauluproov Saaremaal kl 18.00, väljasõit kl 13.00
2022-05-067. klass koristab Teeme Ära raames Kaiu terviserada kl 13.00
2022-05-06ICCS uuring 8. klassile kell 10:00 tehnoloogia klassise.hunt
2022-05-077.-9. klass vaatab Eesti Noorsooteatri etendust "Miks me varastasime auto?", väljasõit kl 17.15 poe eest
2022-05-11Murdmaajooksuvõistlus Raplas
2022-05-12Loovtööde kaitsmine kooli saalis kl 10.15, osalevad 5.-8. klass
2022-05-125. klasside tervisepäev Hagudi Põhikoolis kl 10.00. väljasõit kl 9.10 huvikooli tagant
2022-05-137. kl osaleb RMK metsaistutuspäeval Pajaka külas, väljasõit kl 11.00
2022-05-141.-6. klassi Eesti Noorsooteatri etenduse "Röövlitütar Ronja" külastus, väljasõit kl 10.15 kooli eest
2022-05-16Algklasside spordipäev alates kl 11.10
2022-05-17Õhtu ema ja isaga Kaiu lasketiirus kl 17.30. Kavas kontsert, sportlikud tegevused.
2022-05-17C-klassi paarisvõrkpallivõistlus Kohilas kl 9.30, väljasõit kl 8.30
2022-05-19Inimõpetuse ainevõistlus Rapla Vesiroosi Koolis kl 13.00, väljasõit kl 12.30
2022-05-191.-4. kl kergejõustikuvõistlus Kehtnas
2022-05-20Integratsiooniprojekt "Minu Riik" 9. klassile
2022-05-23Tutipidu kl 11.10 õues (osalevad kõik klassid)
2022-05-231.-5, kl jalgpallivõistlus Raplas, väljasõit kl 9.45
2022-05-24Võrkpall Valgas, väljasõit esmaspäeva õhtul kl 17.00
2022-05-255.-8. klassi KIKi õppekäik Muraste Looduskooli kl 10.00, väljasõit kl. 8.15
2022-05-27Projekti "Aitan lapsi!" raames 4.-7. kl Viljandi Ugala muusikali "Once" külastus kl 19.00, väljasõit kl 17.00
2022-05-27Kergejõustikuvõistlus 4.-9. klassile Kohilas, väljasõit kl 8.45
2022-05-28Raplamaa laulu-ja tantsupidu "Jutud jõe ääres", osalevad kooli poiste- ja mudilaskoor, väljasõit kl 10.30 kooli juurest
2022-05-309. klassi emakeeleeksam
2022-05-31Raplamaa parimate ainetundjate vastuvõtt Rapla kultuurikeskuses kl 13.00, väljasõit kl 12.30 huvikooli tagant
  

Juuni

2022-06-01Lastevanemate üldkoosolek kl 18.00 kooli saalis
2022-06-01Spordipäev 5.-9. klassile kl 12.10
2022-06-013. klass Kohilas päästeametil külas kl 10.00, väljasõit kl 9.30 kooli juurest
2022-06-02Parimate olümpiaadidel osalejate kokkusaamine Raplas Vesiroosi Gümnaasiumis kl 13.00, väljasõit kl 12.30 kooli eest
2022-06-032. klassi õppekäik Aegna saarele, väljasõit kl 7.25 kooli juurest
2022-06-069. kl matemaatikaeksam kl 10.00 rahvamajas
2022-06-06Algklasside teadusteater "Teeme keemiat" kl 9.30-11.45 kooli saalis
2022-06-066. klass külastab Tallinnas Ikoonimuuseumi, väljasõit kl 8.25
2022-06-067. kl matk kl 8.30
2022-06-07Vigurvänt ja sportmängud algklassidele
2022-06-07KEAT-laager 6. ja 7. kl Laukatagusel, väljasõit kl 8.20
2022-06-082. klassi külastab Vaopere Kiisa talu, väljasõit kl 9.40 kooli juuurest
2022-06-08Algklasside öölugemine kl 19.00 kooli saalis
2022-06-081. ja 3. kl matk
2022-06-088. kl külastab Valgeranna seiklusparki, väljasõit kl 10.30
2022-06-084. klassi klassiõhtu Tallinnas, väljasõit kl 8.30
2022-06-09Algklasside tegevuste päev
2022-06-097. kl õppekäik Männiku tallu, väljasõit kl 9.00 kooli eest
2022-06-109. kl KIKi õppekäik Murastesse kl 8.30
2022-06-10Õppeaastat lõpetav aktus kl 10.00 kooli saalis, lõuna kl 12.00, bussid koju kl 12.30
2022-06-135. klassi aastat lõpetav klassiõhtu Türi Elamuspargis kl 10.00, väljasõit kl 9.15 huvikeskuse parklast.
2022-06-149. kl inglise keele eksam kl. 10.00 rahvamajas
2022-06-149. kl ühiskonnaõpetuse eksam vallamajas (4. klassi ruumis) kl 10.00
2022-06-17Saaremaa laulupidu, väljasõit 17. juunil kl 10.00 kooli eest
2022-06-189. klassi lõpuaktus Kuimetsa rahvamajas kl 13.00