Tegevuste plaan 2023/2024

Kuupäev Osakond Üritus Vastutajad
  

September

2023-09-01Koolhommikused bussiringid tavapärasel ajal, koolipäeva algus kl 8.25 (klassijuhatajatund), aktus kl 9.30 kooli saalis, lõunasöök kl 10.30, bussid koju kl 11.00
2023-09-04KoolPildikompanii pildistamine kooli saalis
2023-09-14Kool1.-5. klasside jooksuvõistlus Märjamaal, väljasõit kl 9.45 kooli eest
2023-09-21Koolspordipäev: 1.-4. klass kl 10.15, 5.-9. klass kl 12.10
2023-09-21KoolKIKi projekt "Kalapäev" lasteaia Mesimummu rühmas
2023-09-22Koolheategevuslik teatejooks Raplas
2023-09-22Kool18.-22. septembrini toimub lasteaia õuealal sügisandide näitus, koduaia saadused tuua rühmameeskonna kätte
2023-09-22Kool9. klassi õppekäik Tallinnasse (haridusprogramm "Lähme nulli" Salme Kultuurikeskuses ja VABAMU "Vastupanu erinevad vormid"), väljasõit kl 9.00
2023-09-26Koolmaastikuteatejooks Raplas 1.-9. klassile, väljasõit kl 11.15
2023-09-27Kool7. klassi traditsiooniline sügismatk Karitsa järve äärde kl 15.00
2023-09-28Koolkooli mihklipäeva jooks 1.-9. klassile
2023-09-29KoolSA Teaduskeskus AHHAA õpitoad 5.-9. klassile, algus kl 12.10 kogunemisega saalis
2024-09-03KoolPildistamine (Pildikompanii) alates kl. 9.00
  

Oktoober

2023-10-03Koolrahvusvahelise muusikapäeva kontsert kl 10.15 kooli saalis, esinevad õpilased ja õpetajad
2023-10-04Kool7.-9. klassi tüdrukute jalgpallivõistlus Raplas
2023-10-05Koolõpetajate päeva aktus kl 8.25 kooli saalis, lõunasöök kl 11.25, bussid koju kl 12.00
2023-10-05Lasteaedõpetajate päev lasteaias "Isad õpetajaks"kõik rühmad
2023-10-12Koollastevanemate üldkoosolek kl 18.00 kooli saalis
2023-10-13Koolkooli õunanädal 9.-13. oktoober
2023-10-17Kool7. klassi tasemetöö matemaatikas
2023-10-17Koolprojekt "Tulest targem" Mesimummu rühmas
2023-10-17KoolI kooliastme sügismälumäng kl 12.30
2023-10-20Koollahtiste uste päev kl 13-16
2023-10-24KoolKaiu Kooli ja Raasiku Põhikooli sõpruskohtumine võrkpallis, väljasõit kl 13
2023-10-25Lasteaedvanavanemate päev lasteaias laada ja töötubadegakõik rühmad
2023-10-31Kooltüdrukute U-16 võrkpallivõistlus Valgas
2023-10-31Kool9. klassi lastevanemate koosolek kl 17.00
  

November

2023-11-01Kool9. klass külastab rahvusooper Estonia etendust "Ballett ja kringel", väljasõit kl 9.10
2023-11-07Kool1.-2. klassi KIK õppekäik "Taimed ja herbaarium" Tallinna Botaanikaaeda, väljasõit kl 9.15
2023-11-08Koolisadepäeva tähistamine, kogunemine kl 18 kooli saalis (sissepääs garderoobist)
2023-11-08Kool"Netikirjariin" 5.-8. klasside õpilastele kl 13.10 arvutiklassis
2023-11-14Kool3.-5. klassi KIK õppekäik "Tarbetaimed" Tallinna Botaanikaaeda, väljasõit kl 9.15 kooli juurest
2023-11-14Kool7. klass külastab VAT Teatri etendust "Mesilane sinu peas", väljasõit kl 10.00 huvikooli tagant
2023-11-15Koolkooli õpilasesindus korraldab koolis mardi- ja kadripäeva, kogunemine pärast 3. tundi saalis
2023-11-15LasteaedOnu Ervini Lasteteatri etendus „Lähen maale“ lasteaia saalis (pilet 4€ )
2023-11-20LasteaedKadri-Mardi stiilinädal lasteaias
2023-11-20Kooltüdrukute võrkpalli rahvaliiga võistlused Aravetel
2023-11-22Kool4. ja 5. klasside rahvastepallivõistlus Raplas
2023-11-23Koolkooli sünnipäeva tähistamine: mälumäng hommikul ja pidulik lõuna kl 13.00 sööklas
2023-11-30Kool6.-9. klassi kooliliiga võrkpallivõistlused Kohilas, väljasõit kl 9.00 kooli eest
  

Detsember

2023-12-01Kool2. klassi klassiõhtu
2023-12-04Lasteaedadvendihommik lasteaias
2023-12-04Kool1.-6. klassi külastavad etendust "Piip ja Tuut teevad ooperit: Hansuke ja Greteke", väljasõit kl. 13.45
2023-12-04Koolmuusikaosakonna õpilased esinevad lasteaia lastele kl 11.45
2023-12-04KoolRapla maakonna koolinoorte 1.-3. klasside rahvastepallivõistlused Raplas, väljasõit kooli eest kl 11.00
2023-12-05Kool2. klassi eestvedamisel advendialguse tähistamine kooli saalis kl 10.05
2023-12-06Kool"Netikirjariin" 5.-8. klasside õpilastele kl 13.10 arvutiklassis
2023-12-07Kool7. klassi klassiõhtu kl 17.00
2023-12-07Kool3. klasside muinasjutupäev Hagudis kl 10.00
2023-12-08Kool2. klassi külastab Paksu Margareeta muuseumitundi "Jõulud merel"
2023-12-12Kool3. klass külastab Atla Piparkoogikuningriiki, väljasõit kl 8.30 kooli eest
2023-12-13Muusikaosakondmuusikaosakonna jõulukontsert ja -pidu kl 18.00 huvikoolis
2023-12-15Lasteaedjõuluhommik lasteaias
2023-12-15Kool1.-4. klass külastab Tallinnas EMTA saalis kogupereooperit "Väike korstnapühkija", väljasõit kl 10.30
2023-12-19Koolkooli jõululaat, jõulukohvik ja jõulupidu
  

Jaanuar

2024-01-17Kool"Netikirjariin" 5.-8. klasside õpilastele kl 13.10 arvutiklassis
2024-01-19Kool7.-9. kl saalijalgpallivõistlused Raplas kl. 9.00
2024-01-19Kool7.-9. klass külastab Vene teatri etendust "Tavaline ime" kl 17.00
2024-01-29KoolKaiu kooli mälumäng I kooliastmele kl 9.20 sööklas
2024-01-30KoolKaiu kooli mälumäng II kooliastmele kl 9.20 sööklas
2024-01-31KoolKaiu kooli mälumäng III kooliastmele kl 9.20 sööklas
2024-01-31LasteaedRõõmulille etendus "Minu oma"
  

Veebruar

2024-02-09Kool8. klass külastab Noorsooteatri etendust "Kasvav puu", Niguliste kirikut, Vanalinna Uisuparki, väljasõit kl 9.00
2024-02-13Lasteaedlasteaia vastlatrall
2024-02-13Koolpiirkondlik geograafiaolümpiaad 7. ja 9. klassi õpilastele
2024-02-14Koolkooli sõbrapäeva tähistamine
2024-02-15LasteaedIngliste lasteaia sõbrad külas
2024-02-15Kool5.-7. klasside poiste korvpallivõistlus Raplas
2024-02-16Kool3.-9. klass Tallinna vanalinna uisuplatsil uisutamas, väljasõit kl 12.15, tagasi kl 16.
2024-02-16Kool9. klass külastab Tallinnas Martsipanigaleriid ja Nurri kohvikut
2024-02-19Koolmuusikaosakonna õpilaste kontsert muusikaosakonna ruumides kl 16.00
2024-02-20Kool4.-6. klasside Raplamaa Miniliiga võrkpallivõistlused Kohilas, väljasõit kooli eest kl 9.00
2024-02-22Koolkooli EV pidulik aktus kl 10.15 saalis
2024-02-23Lasteaedlasteaia vabariigi aastapäeva tähistamine
2024-02-23Koolreedel, 23. veebruaril koolitunnid kl 11.00ni, siis lõunasöök kõigile koos ja bussid koju kl 11.30
  

Märts

2024-03-04Kool9. klassi inglise keele kirjalik e-katseeksam kl 9.10 arvutiruumis
2024-03-05Kool9. klassi karjäärinõustamine
2024-03-07Kool9. klassi inglise keele suuline e-katseeksam kl 10.15 arvutiruumis
2024-03-13Kool"Netikirjariin" 5.-8. klasside õpilastele kl 13.10 arvutiklassis
2024-03-14Kool7. klassi klassiõhtu kl 18.00 koolis
2024-03-14Koolemakeelepäeva tähistamine koolis
2024-03-14Koolmuusikaosakonna õpilased esinevad Kaiu eakate klubis kl 17.00
2024-03-15Kool4.-6. klassi poiste saalijalgpallivõistlused Raplas kl 10.50
2024-03-15Kool9. klass külastab Rapla Riigigümnaasiumi kl 12.15
2024-03-19Koolsisekergejõustikuvõistlused Kohilas kl 9.15
2024-03-21Koolmatemaatikavõistus KÄNGURU 2024 koolis kl 8.30
2024-03-21KoolKEAT koolitus 6. klassile kl 13.00
2024-03-25Kool5. kl klassiõhtu Raplas, väljasõit kl 14.00
2024-03-25Koolujumisvõistlus Valtus, väljasõit kl 10.10
2024-03-26Kool6.-9. klassi õpilaste teatriühiskülastus Vene teatrisse etendusele "Goodbye, Berlin", väljasõit kl 17.15
2024-03-27Koolbioloogiaolümpiaad 6.-9. klassile Rapla Kesklinna Koolis
2024-03-28Koolrahvusvahelise teatripäeva tähistamine kooli saalis kl 18.00, uksed avatud kl 17 (kohvik sööklas) ja kaasa vahetusjalatsid
  

Aprill

2024-04-02Koolmudilaskoori üldproov Raplas, väljasõit kl 9.15
2024-04-03KoolRapla Noorte Arvamusfestival Rapla Vesiroosi Koolis kl 10.00, väljasõit kl 9.15
2024-04-05Kool6.-9. klassi õpilaste teatriühiskülastus Vene teatrisse etendusele "Minu veetlev leedi", väljasõit Kuimetsast 17.00, Kaiust 17.15
2024-04-08Koolkooli südamenädal 8.-12. aprillil
2024-04-09Kool9. klassi emakeele e-katseeksam kl 9.00
2024-04-09Koolsüdamenädala tegevused koolis
2024-04-11Koolkooli draamaring esineb Kaiu eakate klubis kl 14.30
2024-04-11Kool9. klass osaleb Raplamaa töö- ja karjääripäeval Rapla Kultuurikeskuses, väljasõit kl 10.15
2024-04-12Kool1. klassi veeohutuskoolitus kell 12.10 oma klassis
2024-04-15Koolkooli stiilinädal 15.-18.aprillini
2024-04-17Kool"Netikirjariini" lõpetamine Rapla Keskraamatukogus kl 14.00, väljasõit kl 13.30 kooli eest
2024-04-17Koolkooli stiilinädal 15.-18.aprillini
2024-04-17Koolkonkurss "Raplamaa Noor Muusik", väljasõit kl 10.00
2024-04-17Kool3.-4. klassi õppekäik Energia Avastuskeskusesse kl 9.15
2024-04-18Koolkooli stiilinädal 15.-18.aprillini
2024-04-18Kool1.-3. klassi saalijalgpallivõistlused Raplas kl 11.15
2024-04-19Koolkooli jüriööjooks, algus kl 10.05 kooli sisehoovis
2024-04-25LasteaedTervist Edendavate Lasteaedade spordipäev Raplas (koolieelikud)
2024-04-29Kool5.-7. klassi KIKi õppekäik (töötuba "Praktiline kaardiõpe orienteerumisega maastiku erinevatel pinnavormidel") kl 11.00 Kuusalus, väljasõit kl 9.45
2024-04-30Lasteaedvolbripäeva tähistamine lasteaias
  

Mai

2024-05-02LasteaedMesimummud KIKi õppekäigul Kohilas "Vandersellide matkatarkused"
2024-05-02KoolRapla Huvikooli bändi kontsert kooli saalis kl 12.15
2024-05-02Koolkeemiaviktoriin Rapla Kesklinna Koolis, väljasõit kl 12.50
2024-05-04Koolriiklik 7.-9. klasside kunstiolümpiaad Tartu Kunstikoolis
2024-05-04Koolalgklasside teatriühiskülastus "Naksitrallid" Estonias, väljasõit kl 10.30 kooli eest
2024-05-07KoolRaplamaa I kooliastme õpioskuste olümpiaad Märjamaa Gümnaasiumis kl 13.00
2024-05-07Kool8. klassi loovtööde kaitsmine kl 13.10
2024-05-08Kool9. klass külastab Riigikogu, väljasõit kl 8.00 kooli juurest
2024-05-09Lasteaedemadepäeva kontsert lasteaias kl 16.30
2024-05-09Koolkoolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused
2024-05-10KoolRaplamaa inimõpetuse võistkondlik viktoriin 6.-8. klassidele
2024-05-14Kool2. klasside folklooripäev Juuru Eduard Vilde Koolis
2024-05-14Koolmuusikaosakonna solfedžo üleminekueksam kl 10.00
2024-05-14Koolmuusikaosakonna solfedžo lõpueksam kl 11.00
2024-05-15Kool8. ja 9. klassi KIKi õppekäik Ubari Loodustarkuse Keskusesse algus kl.10.00, väljasõit kl 8.30 kooli eest
2024-05-15Kool5. ja 7. klassi muuseumitunnid PoCo-s ja Telliskivi Loomelinnakus kl 10.00, väljasõit kooli eest kl 8.30
2024-05-16Koolemadepäeva tähistamine koolis (kontsert kooli siseõues) kl 18.00
2024-05-21Koolalgklasside kergejõustikuvõistlused Kohilas
2024-05-22Koolparimate ainetundjate vastuvõtt Rapla Kultuurikeskuse suures saalis kl 12.00, väljasõit kl 11.15 kooli eest
2024-05-23Koolpaarisvõrkpallivõistlused Kohilas, väljasõit kl 8.30
2024-05-24KoolRaplamaa 5. klasside tervisepäev Rapla Kesklinna Koolis k 10.00, väljasõit kl 9.10 kooli eest
2024-05-24Koolkooli tutipidu
2024-05-27Koolmuusikaosakonna õpilaste kontsert lasteaias kl 11.45
2024-05-28Koolmuusikaosakonna pilli üleminekueksam kl 10.00
2024-05-28Koolmuusikaosakonna klaveri lõpueksam kl 11.00
2024-05-28Koolmuusikaosakonna kevadkontsert ja pidu kl 18.00
2024-05-29Lasteaedkoolieelikute lõpupidu
2024-05-29Kool3. klass Päästeametil külas kl 9.30, väljasõit kl 9.00
2024-05-30Koolmuusikaosakonna lõpuaktus kl 18.00
2024-05-31Kool9. klassi emakeeleeksam kl 10.00
2024-05-31Koolkooli spordipäev kl 9.00
2024-05-31Kool8. klass väljasõidul Tallinnas
  

Juuni

2024-06-04Koolkarjääriorienteerumine 7. ja 8. klassidele Kohilas kl 9.30, väljasõit kl 8.50
2024-06-04Lasteaedsuve alguse simman
2024-06-04Kool6. klasside Mini-ÄKK Laukataguse puhkekülas, väljasõit kl 8.30 kooli eest
2024-06-06Koolülekooliline matkapäev (1.-7. klass) Loosalu rabas kl 9.00
2024-06-06Kool9. klassi matemaatikaeksam kl 10.00
2024-06-06Kool8. klassi õppekäik Eesti Jalgrattamuuseumi, Eesti Ringhäälingumuuseumi, Türi Elamusparki, väljasõit kl 9.15
2024-06-07Kool5. ja 6. klass Karitsa järve ääres piknikul
2024-06-11Koolparimate õpilaste tunnustamine kl 10. 15 kooli saalis
2024-06-12Kool9. klassi valikaine (inglise keel, keemia, ühiskonnaõpetus, ajalugu) eksam kl 10.00
2024-06-13Kool9. klassi inglise keele suuline eksam kl 9.00